Allrounder/ka do hotela v Alpách

Lokalita :
Plat : 1500-1800 €
Termín nástupu : Neurčený

Priťahuje Ťa odbor hotelierstve, máš milú povahu a dokážeš svojím prístupom hosťom maximálne spríjemniť ich pobyt? :)
Na tejto pozícii si vyskúšaš rozmanitú náplň práce spojenú s chodom hotela. Allrounder hľadáme najčastejšie do menšieho hotela s nižším počtom izieb a tým aj s rodinnou atmosférou, pokiaľ teda niečo také hľadáš, je pre Teba táto pozícia tá pravá.
Jedná sa o skvelú príležitosť pre uchádzačov, ktorí si ešte nie sú istí, na ktorú pozíciu by sa časom profilovali alebo skrátka pre tých, ktorých nebaví jednotvárna práca a sú flexibilné :)

Požiadavky na zamestnanca:

- komunikatívna nemčina
- prax v odbore alebo ochota učiť sa

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- príprava a obsluha raňajkového bufetu
- pomocné práce v kuchyni, ako je umývanie riadu
- upratovanie izieb po odchodoch a roomservice (drobný upratovanie, služba i.) Počas pobytu
- roznášanie večerou

Benefity:

- ubytovanie a strava zadarmo
- práca na zmluvu priamo so zamestnávateľom
- mzda od 1500 ? čistého

V prípade záujmu o túto pozíciu nám zašli svoj životopis. Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu.
Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :)
Tešíme sa na spoluprácu!

Základné informácie o ponuke

Plat
1500-1800 €
Kontakt
Kateřina Maťhová
inzerce@sunagency.cz
Telefón
00420277270010
Webstránka
www.sunagency.sk
Krajina
Rakúsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
22. 06. 2023