Servírka / čašník do Rakúska, od 1500 € čistého

Lokalita :
Plat : 1500-1900 €
Termín nástupu : Neurčený

Hľadáme čašníčku alebo čašníka do tímu rakúskeho hotela. Ste komunikatívny a máte chuť pracovať v Alpách niekoľko mesiacov, alebo aj dlhodobo? Potom hľadáme práve Vás.
Pozíciu máme ako pre skúsených inkasné čašníkov s dobrou nemčinou a zodpovedajúcim finančným ohodnotením, tak aj pre čerstvo vyučené čašníkov, alebo osoby s veľkým záujmom o odbor a ochotou sa učiť.

Požiadavky na zamestnanca:

- komunikatívna nemčina podmienkou
- príjemné vystupovanie
- vyučenie, alebo aspoň krátkodobá prax v odbore a chuť na sebe pracovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- obsluha hostí
- prijatia objednávky
- nosenie tanierov a nápojov
- práca s pokladničným systémom, alebo príprava nápojov - podľa pozície

Benefity:

- ubytovanie a strava zadarmo
- Prepitné
- 13., 14. plat
- uzatvorenie pracovnej zmluvy priamo so zamestnávateľom

V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašli svoj životopis. Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu. Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :) Tešíme sa na spoluprácu!

Základné informácie o ponuke

Plat
1500-1900 €
Kontakt
Kateřina Maťhová
inzerce@sunagency.cz
Telefón
00420277270010
Webstránka
www.sunagency.sk
Krajina
Rakúsko
Kraj
Kategória
Čašník
Pridané
22. 06. 2023