PRACOVNÍK V LESNEJ ŠKOLKE - STAROSTLIVOSŤ O STROMČEKY - HOLANDSKO

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Dronten
Plat : 11,09 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : pracuje sa v pondelok až piatok, (06:00 - 18:00 hod) v prípade potreby zamestnávateľa občas aj v sobotu/.

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov, silných mužov, ktorí budú pracovať v "lesnej škôlke".

Jedná sa o ihličnaté stromčeky, kde náplňou práce bude vyrubovanie stromov, čistenie a príprava stromčekov na expedíciu.

Pracuje sa na čerstvom vzduchu, výhradne v exteriéri a to za každého počasia.Taktiež niektoré stromčeky môžu vážiť až 25 kg.

Ide o jednosmennú prevádzku / pracuje sa v pondelok až piatok, (06:00 - 18:00 hod) v prípade potreby zamestnávateľa občas aj v sobotu/.

Na úspešné umiestnenie je nutné mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace. Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Požiadavky na zamestnanca:

- pozícia vhodná pre silných mužov

- čistý výpis z registra trestov

- základná znalosť anglického jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplňou práce bude vyrubovanie stromov, čistenie a príprava stromčekov na expedíciu.

Benefity:

Mzda: 11,09 Eur brutto/hod + príplatok 8% holiday money

Nadčas (viac ako 38 hodín/týždenne) 14,97 Eur brutto/hodinu

Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na bankový účet zamestnanca.

Možnosť výplat na holandský alebo slovenský účet.

Podmienkou aby Vám bola vyplatená prvá výplata je aby ste mali vybavené Sofi číslo. Vybavenie Sofi čísla trvá od 2 - 6 týždňov.(zabezpečuje zamestnávateľ)

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášej čistej mzdy sumou 91 Eur týždenne.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie, ani žiadne depozity. Ubytovanie je zabezpečené v pekných holandských bungalovoch.

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami bez akéhokoľvek poplatku.