Kuchár / Kuchárka - Nemecko, Bavorsko - Nástupný Plat Od 1800€ v čistom

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko, Bavorsko
Plat : 1800 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Podľa dohody so zamestnávateľom.

Agentúra VM Recruitment Vám ponúka zaujímavú pracovnú pozíciu v Nemecku.

Ponúkaná pozícia: Kuchár/ kuchárka

Miesto práce: Bad Windsheim, Bavorsko, Nemecko

Mzda: od 1800 € v čistom + tringelt
- 168 hodín/ 22 pracovných dní

Výplata: Mesačná

Pracovné zmeny: Podľa dohody so zamestnávateľom.

Uchádzač o zamestnanie neplatí žiadne poplatky za sprostredkovateľské služby ani za registráciu pred, ani po odchode do Nemecka.

Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo, ale aj kvalifikované práce v Holandsku, Rakúsku a Nemecku. Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovnej ponuky, alebo prípade záujmu o iné odvetvie, neváhajte Nás kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca:

- Pracovné skúsenosti na danej pozícii.
- Aj bez znalosti jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Príprava a studenej a teplej kuchyne
- Dekoratívna úprava jedla
- Starostlivosť o pracovné prostriedky, zariadenia a stroje
- Prinášanie kreatívnych nápadov a receptov
- Podieľajte sa na tvorbe sezónnych jedálnych lístkov a návrhov jedálneho lístka

Benefity:

-Slovensky kolektív
- Práca na nemeckú zmluvu, u certifikovaného zamestnávateľa s možnosťou prechodu na prácu s dobou neurčitou
- Zabezpečené ubytovanie
- Zamestnávateľ za vás odvádza dane a prídavky podľa platnej legislatívy
- Pomoc pri hľadaní dostupných možností pri vycestovaní zo Slovenska a ČR
- Nástup možný ihneď

Doplňujúce informácie:

Prosím kontaktujte Nás pre viac informácií:

Monika Schwarzová
00421 948 905 430
info@vmrecruitment.com