Práca V Nemecku - Zatepľovanie budov - aj partie!

Lokalita : Nemecko
Plat : 4000 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : min.220 hod mesačne

Hľadáme jednotlivcov aj ucelené partie pracovníkov do Nemecka ! Aj Partie 5-9 ľudí vrátane pomocníkov ! Výborné platové a pracovné podmienky! UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom!

Práca na ŽL/A1 - ak nemáte živnosť - pomôžeme s vybavením!!! Ak nechcete pracovať na živnost a ste partia s dlhodobou praxou pri zatepľovaní - zamestnáme vás !!!

Požiadavky na zamestnanca:

- Ak máte dobru prax a dlhoročné skúsenosti so zatepľovaním - vieme vás umiestniť aj bez znalosti jazyka !!!
- požadovaná prax.
- technické zručnosti
- ochota vycestovať a pracovať v zahraničí
- profesionálny pracovný výkon
- výhodou vlastné auto
- vlastné náradie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Zatepľovanie fasád budov polystyrénom alebo sklenou vatou .
- Kontrolovanie rovinnosti stien pomocou murárskej laty s vodováhou.
- Zhotovovanie a opravovanie vonkajších omietok.
- Skladanie a rozoberanie murárskeho lešenia.

Benefity:

- UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom!
- nástup ihneď!
- seriózny a overený partner!
- dobrý zárobok, pravidelné vyplácanie
- stabilná dlhodobá práca - po skončení sezóny zabezpečíme prácu aj počas zimy - stierky, omietky, maliarske práce, obklady, dlažby atď.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis alebo krátke info o sebe na email: anton.starinec@praca-info.sk alebo nás kontaktujte telefonicky : +421 905945263. Agentúra ALEKO agency, Masarykova 22, 080 01 Prešov.

Základné informácie o ponuke

Plat
4000 €
Kontakt
ALEKO agency, s.r.o.
anton.starinec@praca-info.sk
+421 905945263
Webstránka
www.praca-info.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
12. 07. 2019