Pracovník v sklade v Nemecku - LEN MUŽI, AJ/NJ B1-B2

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko
Plat : 2128 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40 hod /Týždenne

Informácie o ponuke:

Hľadáme pracovníkov do skladu s balíkmi .
Pripojte sa k našim uchádzačom, ktorí už pracujú v týchto skladoch !!!
Najrýchlejšia cesta, ako začať pracovať v Nemecku.

Lokalita: Nemecko - Bremen
Plat: od 14 EUR /hod brutto, príplatky za víkendy - 25%. Hrubá mzda - od 2128 EUR/ 160 hod , s nadčasmi aj do 2600 eur. Nadčasy možné.
Jazykové znalosti: komunikatívna znalosť AJ/NJ

Nástupný termín: ihneď alebo dohodou

Hlavný pracovný pomer

Doprava: Autobusom alebo vlastným autom, hradíte si sami, náklady na dopravu sa pohybujú vo výške cca 100-150 EUR. Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do Nemecka.

Požiadavky na zamestnanca:

Flexibilita týkajúca sa pracovného času. Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- spracovanie objednávok
- triedenie balíkov
- balenie a triedenie tovaru
- kontrola kvality
Pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade – cca 18-20 °C

Benefity:

Práca je vhodná pre mužov - momentálne 5 voľných miest !!!

Môžte cestovať aj ako skupina !

Ubytovanie: je zabezpečené ešte pred príchodom do Nemecka v rodinných domoch a bytoch, izby sú 1-2 posteľové.

Zálohy - do 200 eur/týždenne.
Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť variť si v spoločnej kuchynke.

Doplňujúce informácie:

Kontaktujte nás :

ALEKO recruitment agency, Volgogradská 13 ,080 01 Prešov , mail : praca@praca-info.sk, tel.: 0907530016.