Rakúsko: Klampiari na rakúsku zmluvu - Súrne

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Wien, Niederösterreich, Öberösterreich, max. Salzburg
Plat : 2330 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 7,5 - 10,5 hod. denne

Informácie o ponuke:

Rakúska pracovná zmluva

+ 13. + 14. plat + platená dovolenka

Stabilná dlhodobá práca

Práca na turnusy alebo možnosť dlhý- krátky týždeň

Platba daní rakúskym zamestnávateľom.

Zamestnanie v TOP rakúskych firmách

Podpora od nášho tímu počas celej Vašej pôsobnosti v Rakúsku

Lokalita: Wien a okolie, Niederösterreich, Oberösterreich, Salzburg.

Uzávierka: 17.05.2021

Plat 13,94€ hod. brutto + diéty 41,40€ deň netto

Plat bez nadčasov: 2.330€ netto

Zálohy 250€ už po prvom týždni na účet

Výplata 15.teho v mesiaci na účet

Zabezpečené ubytovanie

Možnosť nadčasov.

Auto podmienkou na dvojicu.

V prípade záujmu nám zašlite sms alebo nás kontaktujte v tvare:

Mám záujem Rakúsko klampiar a my Vás

budeme späť kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca:

Výučný list odbor: pokrývač / klampiar,

Prax aspoň 8 mesiacov

Vhodné aj pre jednotlivcov alebo dvojice

Nemecký jazyk:

jednotlivec lepšie základy = dohovorím sa v pracovnej oblasti na stavbe.

dvojice – jeden z dvojice lepšie základy = dohovorím sa v pracovnej oblasti na stavbe.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- vypočítavanie, zakresľovanie a vyhotovovanie výrobkov z plechu

- strihanie plechu na požadované rozmery

- kladenie mäkkej a tvrdej strešnej krytiny

- oplechovávanie striech, terás, balkónov, lodžií, atík, ríms, parapiet a pod…

- výroba, montáž a oprava klampiarskych výrobkov a dielov

- vykonávanie rôznych klampiarskych prác (strihanie, ohýbanie, vysekávanie, valcovanie, spájkovanie, nitovanie, vŕtanie, atď.)

- práca s rôznymi typmi materiálov (pozinkované, medené, hliníkové a iné)

- úprava materiálu na požadované rozmery

- kompletné klampiarske práce (strechy, terasy, balkóny, rímsy, parapety)

- čítanie technickej výkresovej dokumentácie