Marketingový pracovník

Informácie o hľadanej práci:

Radi sa rozprávate s ľuďmi?
Radi zisťujete, čo ľudí trápi a hľadáte pre nich vhodné riešenia?
Ste ochotní pracovať na svojom osobnostnom rozvoji a vzdelávať sa?

Ak ste na vyššie uvedené otázky odpovedali áno, možno hľadáme práve Vás!
Aké výzvy Vás u nás čakajú?

Do nášho tímu v Martine hľadáme konzultantov, ktorých pracovná náplň bude:
- Zisťovanie potrieb zákazníkov a následne odporučenie vhodného špecialistu na danú oblasť služieb (právna pomoc, finančne zdravie, bývanie, kúpa a predaj áut, cestovanie a podobne).
- Budovanie vzťahov a následný servis existujúcim zákazníkom

Ponúkame:
- možnosť učiť sa od TOP odborníkov a lídrov v jednotlivých oblastiach trhu
- flexibilný pracovný čas
- profesionálne pracovné zázemie
- príležitosť na kariérny rast
- možnosť práce aj na part - time

Požiadavky na uchádzača :
vzdelanie : minimálne stredoškolské odborné a vyššie (s maturitou, vysokoškolské)
počítačové zručnosti : minimálne v rozsahu bežného použitia
bezúhonnosť : čistý register trestov

Finsight je konzultačno-poradenská spoločnosť, ktorá má ambíciu byť na Slovensku najväčšou spoločnosťou svojho druhu. Pre ľudí zabezpečujeme služby špecialistov pre rôzne oblasti života - právna pomoc, finančné zdravie, bývanie, kúpa a predaj áut, cestovanie a pod., a tým pomáhame zvyšovať kvalitu ich života.
Krajina
: Slovensko
Mesto
: Martin
: vojtech.furtak@finsight.sk
Telefón
: 0907 684 823

Vybrané kritériá
Typ práce:
Kraj:
Pozícia:
Mesto
Pracovná oblasť