Radi pracujete v skladových priestoroch? Tak u nás máte takú možnosť ako vodič VZV na živnosť!

Lokalita :
Plat : 8,30 €

Hľadáme nových kolegov do našej významnej spoločnosti na pozíciu skladník. Preukaz VZV nie je nutnosťou, vieme zabezpečiť. Pre nás je dôležitá ochota pracovať a byť zdravotne spôsobilý na prácu s bremenami.

Očakávané výhody budú nasledovné:

- práca na živnosť (8,30 eur/za každú odpracovanú hodinu)
- zabezpečené ubytovanie
- práca v čistom prostredí
- zabezpečený pitný režim počas celého dňa
- ponúkame stabilný príjem a dlhodobé zamestnanie
- zabehnutý kolektív, ktorý rád pomôže
- komplexná starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca:

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Predstavenie pracovnej činnosti:

- zaskladňovanie materiálových položiek do lokácií jemu určených
- alokovanie jednotlivých položiek systémom zhodné položky patria do jednej lokácie, pokiaľ je to možné
- výdaj komponentov do výroby v závislosti od potrieb a požiadaviek výrobných liniek
- práca s vnútorným informačným systémom
- spolupráca s oddelením vstupnej kontroly
- pomocné práce pri zaskladňovaní materiálových položiek pracovníkov z iných lokácií
- pomocné práce pri príjme materiálu od dodávateľov
- všetky práce týkajúce sa expedície ( zvážanie produktov, nakladanie a pod. ), ak nie sú touto činnosťou obmedzované hlavné pracovné povinnosti
- práce potrebné na udržanie prehľadnosti a poriadku na jednotlivých lokáciách
- práca s bremenami
- pracuje sa na 2 zmeny (ranná zmena od 06:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00)

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: abalazova@maxins.sk, alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.
Plat
: 8,30 €
Mesto
: Liptovský Hrádok
: abalazova@maxins.sk
Telefón
: 0800500606
Web