Manažér riadenia rizík / Odborník na GDPR

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bratislava
Plat : 1500 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8-16

Informácie o ponuke:

Zaujíma Vás riadenie rizík? Chcete odborne rásť?

Hľadáme kolegu, ktorý bude zodpovedný za systém riadenia rizík v našej spoločnosti a ktorý sa nebojí splniť naše vysoké očakávania.

Výsledkom Vašej práce bude:

- koordinácia procesu riadenia rizík v spoločnosti
- zabezpečenie, zavedenie a dodržiavanie schválenej stratégie a postupov riadenia rizík
- poskytnutá metodická podpora ostatným zamestnancom pri identifikácii, meraní, monitoringu a zmierňovaní rizík
- aktualizované limity pre rizikovú expozíciu spoločnosti
- priebežný monitoring dodržiavania stanovených limitov pre rizikovú expozíciu spoločnosti
- príprava stanovísk k pripravovaným novým produktom, resp. službám z hľadiska rizík
- príprava stanovísk k udeleniu prístupu k službám z hľadiska rizík
- príprava stanovísk k zmluvným vzťahom s externými dodávateľmi z hľadiska rizík
- zhromažďovanie, zaznamenávanie a vyhodnocovanie informácií týkajúcich sa riadenia rizík
- zabezpečenie kontinuity činností spoločnosti pre prípad vzniku krízovej situácie
- zabezpečenie analýz a monitoringu procesov spoločnosti z pohľadu rizika
- vypracovanie a aktualizácia vnútorných predpisov a ďalších dokumentov súvisiacich s riadením rizík v spoločnosti
- implementácia novo vznikajúcich a aktualizácia existujúcich procesov súvisiacich s ochranou osobných údajov
- monitoring dokumentov, zmlúv a smerníc za účelom zosúladenia s GDPR

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
Najmenej 5 ročná prax z oblasti riadenia rizík, z toho najmenej 2 ročná prax z oblasti finančného trhu

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Prax z oblasti riadenia rizík, so zameraním na operačné riziká a riadenie kontinuity
prevádzky (BCM)
- Manažérske skúsenosti vítané
- Znalosť legislatívnych predpisov v oblasti kapitálového trhu
- Samostatnosť, analytické myslenie, organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
- Orientácia na riešenie, výsledky a dokončovanie práce
- Kategorizácia prác - metódy a postupy stanovovania požiadaviek na pracovné pozície
- Koncepčné myslenie, komunikatívnosť

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, prihláste a vyplňte nám dotazník prostredníctvom tohto linku

Prosím, neposielajte motivačné listy. Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.