Upratovanie spoločných priestorov bytových domov

Lokalita : Bratislava
Plat : 800 €

Sme medzinárodná firma pôsobiaca v Slovenskej a Českej republike. Budujeme dlhodobé vzťahy s klientmi, a preto hľadáme ďalších partnerov, ktorí chcú byť súčasťou veľkej, stabilnej firmy, ktorí sú spoľahliví a pracujúci. Ponúkame prácu vrámci celej Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca:

Zodpovednosť,
Spoľahlivosť,
Dobrý zdravotný stav,
Dlhodobú spoluprácu,

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Zametanie a umývanie predmetných priestorov, otretie prachu z okenných parapetov, zvonkového tabla a schránok, umývanie lámp a svietidiel a pod.

Doplňujúce informácie:

Psychicky nenáročnú prácu,
Dlhodobú spoluprácu v medzinárodnej spoločnsoti,
Voľné víkendy,
Flexibilnú prácu,
Možnosť stanovisť si vlastný pracovný čas, od pondelka do piatku,
Možnosť vysokého zárobku, až do 1000€/mesiac
Plat
: 800 €
Mesto
: Bratislava
: bratislava@ouranna.eu
Web