Obsluha čerpacej stanice

Lokalita : ČS Slovnaft, Partizánska cesta Banská Bystrica
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 12 hod

Do nášho skvelého kolektívu hľadáme posilu na obsluhu ČS Slovnaft. Jedná sa o nenáročnú, dobre ohodnotenú prácu na TPP, termín nástupu ASAP alebo dohodou. Náplňou práce je obsluha zákazníkov a práca na pokladni. Sme dvojzmenná prevádzka, pracujeme 12 hodín, denné/nočné, dlhý/krátky týždeň. Ak máš záujem kontaktuj nás telefonicky alebo e-mailom, viac informácií Ti radi poskytneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca:

chuť pracovať
príjemné vystupovanie
trpezlivosť
ochota učiť sa nové veci
skúsenosti s prácou na pokladni sú výhodou, nie však podmienkou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pomoc zákazníkom, práca s pokladňou, preberanie a dokladanie tovaru, zodpovednosť za zverený tovar a hotovosť, starostlivosť o poriadok a čistotu na prevádzke

Doplňujúce informácie:

Práca je vhodná aj pre absolventa
Plat
: Dohodou
Mesto
: Banská Bystrica
: nikolababelova@centrum.sk
Telefón
: 0907138500
Web