Hypotekárny Špecialista Banská Bystrica

Lokalita : Banská Bystrica
Plat : 1500 €

Informácie o ponuke:

Hypotekárny špecialista
- Do tímu hľadáme človeka, ktorý má pozitívny vzťah k predaju a obchodnícky potenciál, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť, cieľavedomosť a vytrvalosť. V našej spoločnosti vás čaká príležitosť stať sa odborníkom vo finančnom sektore a priestor pre kariérny a osobnostný rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca:

Aká bude tvoja náplň:

Aktívny predaj retailových produktov banky s cieľom splnenia stanoveného obchodného plánu. Tvojou úlohou bude oslovovať aj nových klientov a samozrejme vytvárať dobré a korektné vzťahy s klientmi. Poskytovanie odborného poradenstva, zabezpečenie plynulosti úverového procesu, iné špecifické požiadavky podniku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Naše hlavné motto znie: Nie sú dôležité skúsenosti a prax ALE CHUŤ PRACOVAŤ!
Do tebou zvolenej pozície ťa zaučíme, zabezpečíme ti podklady a vysvetlíme všetko potrebné!

Smerodajnými bodmi sú pre nás práca v tíme, kariérny rast a zodpovednosť za výsledky.
Ak si sa v týchto bodoch našiel, máš vysoký predpoklad, že práve toto bude tvoj Dream Job!

Doplňujúce informácie:

Viac informácií nájdete na: www.peniazeok.sk
Plat
: 1500 €
Mesto
: Banská Bystrica
: okpeniaze@gmail.com
Telefón
: +421905864926
Web
: www.peniazeok.sk