SBS pre obchodné centrum

Lokalita : Bratislava
Plat : Dohodou

Hľadáme nových kolegov pre nákupné centrum v srdci Bratislavy. OC Centrál je najdostupnejšie nákupné centrum v hlavnom meste a preto sa do práce dostanete z každého kúta veľmi rýchlo.

Príspevok za kamaráta vo výške 50€

Požiadavky na zamestnanca:

Čistý odpis registra trestov
Bezúhonnosť
Spoľahlivosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Kontrolná a pochodzková činnosť
Kamerový systém

Ak nemáte preukaz odbornej sposobilosti pomožeme Vám ho získať
Plat
: Dohodou
Mesto
: Bratislava
: s.balogova@m2c.eu
Telefón
: 0918 121 581,0907 978 918
Web

Podobné pracovné ponuky

Plat: 3,53
Prijmeme šikovného a spoľahlivého SBS pracovníka do administratívnej budovy v Petržalke
Pridané: 16.02.2018
Plat: Dohodou
Mesto: Lučenec
Prijmeme šikovného a spoľahlivého SBS pracovníka na stráženie obchodného centra
Mesto: Bardejov
BHP HACCP - WYKONAMY SZKOLENIA DLA POLSKICH FIRM NA SŁOWACJI. OBSŁUGA FIRMY
Pridané: 14.02.2018
Plat: 3,53
Prijmeme SBS pracovníka do nákupného centra. Náplň práce : -kontrolná činnosť na segway Zmeny denné,nočné
Pridané: 13.02.2018
Plat: 3,53
Mesto: Senec
Hľadáme SBS pracovníkov do Senca.Jedná sa priemyselný objekt
Plat: 3,53
Mesto: Dunajská Streda
Prijmeme SBS pracovníka do OC Galéria Dunajská Streda
Plat: 3,53
Mesto: Trnava
Chceš stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti a pravidelný príjem? Tak sa staň členom nášho tímu
Plat: 3,53
Chceš stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti a pravidelný príjem? Tak sa staň členom nášho tímu na pozíciu pochodzkar,segway.
Plat: 3,53
Prijmeme SBS pracovníka do Alza Showroom. Zmeny denné a nočné
Hľadáme pre obchodný dom IKEA spoľahlivých a šikovných SBS pracovníkov ktorý sa stanú členom nášho tímu. Tak neváhaj a pridaj sa k nám.Dobré platové podmienky