SBS pre obchodné centrum

Lokalita : Bratislava
Plat : 4,50 €

Hľadáme nových kolegov pre nákupné centrum v srdci Bratislavy. OC Centrál je najdostupnejšie nákupné centrum v hlavnom meste a preto sa do práce dostanete z každého kúta veľmi rýchlo.

Príspevok za kamaráta vo výške 50€

Požiadavky na zamestnanca:

Čistý odpis registra trestov
Bezúhonnosť
Spoľahlivosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Kontrolná a pochodzková činnosť
Kamerový systém

Ak nemáte preukaz odbornej sposobilosti pomožeme Vám ho získať
Plat
: 4,50 €
Mesto
: Bratislava
: s.balogova@m2c.eu
Telefón
: 0918 121 581,0907 978 918
Web

Podobné pracovné ponuky

Plat: Dohodou
Mesto: Bardejov
BHP HACCP GHP/GMP: WYKONAMY SZKOLENIA DLA POLSKICH FIRM NA SŁOWACJI. OBSŁUGA FIRMY
Pridané: 19.08.2018
Hľadáme pre obchodný dom IKEA spoľahlivých a šikovných SBS pracovníkov ktorý sa stanú členom nášho tímu. Tak neváhaj a pridaj sa k nám.Dobré platové podmienky
Pridané: 08.08.2018
Plat: 3,53
Prijmeme šikovného a spoľahlivého SBS pracovníka do administratívnej budovy v Petržalke
Plat: 800
Prijmeme SBS pracovníka do nákupného centra. Náplň práce : -kontrolná činnosť na segway Zmeny denné,nočné
Plat: 4
Prijmeme SBS pracovníka do nákupného centra. Zmeny : denné/nočné
Mesto: Martin
Prijmeme SBS pracovníka do nákupnej galérie v Martine
Plat: 3,53
Mesto: Banská Bystrica
Prijmeme na HPP alebo Dohodu SBS pracovníka do Galéria Lučenec.
Plat: 4
Mesto: Trnava
Chceš stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti a pravidelný príjem? Tak sa staň členom nášho tímu
Plat: 800
Chceš stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti a pravidelný príjem? Tak sa staň členom nášho tímu na pozíciu pochodzkar,segway.
Plat: 2,95
Mesto: Lučenec
Príjmeme do PP na skrátený úväzok SBS zamestnancov, nástup po osobnom pohovore možný ihneď. Miesto výkonu práce okres Lučenec a okres Rožňava
Pridané: 17.05.2018