strojník, obsluha strojov

Lokalita : Detva
Plat : 800 - 1600 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba :

Informácie o ponuke:

Hľadám strojníka pre obsluhu stavebných strojov. Zodpovedného, s praxou a chuťou byť špička vo svojej práci. Hľadáme súčasť dobrého teamu.

Požiadavky na zamestnanca:

- strojnícky preukaz: Skupina B, Skupina C + E
- prax v obsluhe stavebných strojov
- chuť zdokonalovať sa a byť najlepší vo svojom obore
- zodpovednosť a dôslednosť
- chuť pracovať v týme
- organizovanie a plánovanie práce
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- obsluha stavebných strojov ( kolesové a pásové rýpadlá, rýpadlo nakladač, valec, nákladné auto )

Doplňujúce informácie:

- nástup ihneď
- stabilné zamestnanie
- byť súčasťou kvalitného týmu
Plat
: 800 - 1600 €
Mesto
: Detva
Email
: gasko@gappa.sk
Telefón
: 0905754100
Web
: www.gappa.sk

Podobné pracovné ponuky

Plat: 1500
Mesto: Celá SR
Náplň práce: Riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov (pásové rýpadlá, pásové dózery) Kontrola a dopĺňanie prevádzkových náplní, pravidelné
Pridané: 12.03.2024
Plat: 1100-1250
Mesto: Liptovský Mikuláš
- práca len v regióne Liptova - pracovná doba je od 7:00 -15:00 hod. - práca bez nadčasov a víkendov - po zapracovaní možnosť mzdového rastu - možnosť práce aj na dohodu,skrátený ú
Pridané: 26.02.2024
Plat: 1600
Mesto: Celá SR
Hľadáme do tímu pre prevádzku Bzenica (región Žiar a Žarnovica), Zvolen a Banská Bystrica (Vlkanová) strojníkov betonárne!
Pridané: 21.02.2024
Plat: 1600 - 2500
Mesto: Senica
Stabilná práca po celí rok na týždňovky na stavbách obytných domov vo Viedni. Slovenská pracovná zmluva. Montáž zámočníckych výrobkov. Schodiskové zábradlia, balkónové zábrad
Pridané: 02.02.2024
Plat: 3640
Mesto: Celá SR
Náplň práce: - ťahanie káblov/rozvodov, frézovanie drážok na káble. - prevažne sa jedná o prácu stavebného pomocného elektrikára Hodinová mzda: v priemere 17 EUR / Hodina (Netto,
Pridané: 10.01.2024
Plat: 2500
Mesto: Celá SR
Prijmeme tesárov jednotlivcov aj partie. práca na živnosť ( SZČO ) 9,-€ / hodina - predpoklad dlhodobej spolupráce - faktúra vyplácaná vždy včas - ubytovanie zabezpečené a hr
Pridané: 19.12.2023
Plat: 12
Mesto: Žilina
Hľadáme schopných a zodpovedných stavebných robotníkov (murár, obkladač, sadrokartonista, maliar, klampiar...) z okresu Žilina Práca na živnosť - remeslo 12 Eur/hod. -
Pridané: 06.11.2023
Plat: 30
Mesto: Celá SR
Stavebná firma ponúka prácu v Nemecku. Hľadáme spoľahlivé, ucelené partie pracovníkov ale aj jednotlivcov na rôzne projekty po celom Nemecku. Dlhodobá spolupráca. Hľadáme: - murár
Pridané: 06.10.2023
Plat: Dohodou
Mesto: Žilina
Dobrý deň, hľadáme šikovné a ucelené partie s praxou na zatepľovanie fasád po celom Nemecku. Požiadavky: • Zabehnutá zatepľovacia partia, aj viacero partií. • Nemecko, prvá stav
Pridané: 06.10.2023
Plat: 30
Mesto: Celá SR
Stavebná firma ponúka prácu v Nemecku. Hľadáme spoľahlivé, ucelené partie pracovníkov ale aj jednotlivcov na rôzne projekty po celom Nemecku. Dlhodobá spolupráca. Hľadáme: - murár
Pridané: 19.09.2023
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.