Servisný technik

Lokalita : Banská Bystrica
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba :

Informácie o ponuke:

Hľadáme servisného technika na montáž dátových sietí, kamier, zabezpečovacích systémov.
Vhodné aj pre študentov alebo inom zamestnaní.
Nástup ihneď.

Požiadavky na zamestnanca:

Základné znalosti: IP protokol, konfigurácie routra a switcha, MIKROTIK, manuálna zručnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Montáž dátových sietí, kamier, zabezpečovacích systémov
Plat
: Dohodou
Mesto
: Banská Bystrica
Email
: personal@dmvtrade.sk
Telefón
: 0903278109
Web
:

Podobné pracovné ponuky

Plat: 630
Mesto: Rožňava
Staň sa súčasťou nášho tímu zákazníckej podpory a získaj nielen odborné školenie ale aj kamarátsky kolektív. Začiatky v práci bývajú ťažké, preto neočakávame hneď samostatnosť
Pridané: 01.06.2021
Plat: 576
Mesto: Celá SR
Konzultant partnerskej predajne Skalica Miesto výkonu práce: Skalica Aká bude vaša rola v tíme? Čo bude náplňou vašej práce? Aktívny predaj produktov a služieb zákazníkom Byť inš
Pridané: 14.07.2018
Plat: 12
Mesto: Celá SR
ELEKTRIKÁR NEMECKO - Ponuka  Príjmeme väčší počet Elektrikárov na prácu v Nemecku - východný blok ( Berlin , Dresden , Lipzig , Magdeburg , Halle atď ) praca je dlhodoba , nakoľko náš
Pridané: 06.03.2018
Plat: Dohodou
Mesto: Celá SR
Informácie o pracovnom mieste a náplni práce: Náplňou práce je telefonická a emailová služba, vybavovanie objednávok, poradenská a prezentačná služba, komunikácia s klientmi a inými
Pridané: 21.10.2017
Plat: 1000
Mesto: Bratislava
Hladáme nových, komunikatívnych ludí do našej spoločnosti NN Holding. Nápln práce je komunikácia s našimi klinetmi predovšetkým cez telefon a email. plat: 1000€ brutto + provízie + ga
Pridané: 06.06.2017
Plat: Dohodou
Mesto: Trnava
Práca v mladom kolektíve. Ďalší osobný rozvoj. Možnosť vzdelávania.
Pridané: 21.09.2016
Plat: Dohodou
Mesto: Trnava
Práca v mladom kolektíve. Väčšina prác sa vykonáva na strane zákazníka, čo robí prácu u nás pestrou a tvorivou. Naši technici sa stretávajú s celým spektrom IT technológií, vďaka
Pridané: 21.09.2016
Plat: Dohodou
Mesto: Trnava
Koordinácia práce zamestnancov na technickom oddelení.
Pridané: 06.09.2016
Plat: 580
Mesto: Trenčín
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - telefonická komunikácia so zákazníkmi - poskytovanie informácií a riešenie otázok zákazníkov - práca v systéme SAP - neustále zlepšovanie
Pridané: 17.08.2016
Plat: 520
Mesto: Trenčín
Zamestnanecké výhody, benefity - zázemie v stabilnej spoločnosti - práca je skvelým štartom k profesijnej kariére - finančné benefity - príplatky pri nadštandardnom plnení pracovn
Pridané: 26.04.2016
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.