ROZPOČTÁŘ/KA - DVEŘNÍ SYSTÉMY (okolo 50.000 Kč)

Lokalita :
Plat : 35.000,- Kč - 60.000,- Kč
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Ovládáte perfektně Excel a baví Vás čísla? Jste komunikativní a pečlivý/á?

Pak je tato nabídka přesně pro Vás! Česká moderní firma vyrábějící dveřní systémy hledá novou posilu na pozici:

Požiadavky na zamestnanca:

* min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
* perfektní znalost MS Excel
* zkušenosti z obdobné pozice obrovskou výhodou
* pečlivost a preciznost
* komunikativnost

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* tvorba cenových nabídek dle poptávek
* komunikace se zákazníky ohledně daných nabídek
* administrativa
* spolupráce s ostatními členy týmu (cca 5 lidí)
* občasná obsluha zákazníků na vzorkovně

Benefity:

* motivující mzdové ohodnocení (základ + provize)
* zajímavou práci pro stabilní společnost
* notebook, telefon
* stravné
* po zaučení možnost občasného home office

* místo výkonu práce: Brno Jih

Doplňujúce informácie:

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
35.000,- Kč - 60.000,- Kč
Kontakt
Ing. Renáta Galečková
sales@acjobs.cz
Telefón
00420773773887
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Jihomoravský kraj
Mesto
Kategória
Administrativa
Pridané
31. 01. 2024
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.