Montér oceľových konštrukcii - Nemecko - Aj bez jazyka

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko
Plat : 3800 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : + 160 hodín/ mesačne

Po úspešnom roku 2023 pokračujeme zamestnávať do Nemecka pre overenú a spoľahlivú spoločnosť. Spokojnosť v práci Nám potvrdilo 50+ už zamestnaných pracovníkov.

Pracovné ponuky sú s možnosťou turnusovej práce 3+1, na trvalý pracovný pomer s nemeckou zmluvou, ktorú kandidáti obdržia pred vycestovaním. Bez podmienky znalosti cudzieho jazyka. Firma poskytuje aj zálohy.

Ponúkané pozície: Montér oceľových konštrukcii

Miesto práce: Nemecko (viac lokalít)

Mesačná mzda: od 2800 € v čistom mesačne alebo od 13.80 € Brutto na hodinu
+7.00 € v čistom diéty na hodinu
+Poobedný príplatok
+Nočný príplatok
*možnosť týždenných záloh*

Firemné ubytovanie:
Samostatná izba/ spoločná izba-2 na izbe
Ubytovanie od 20 do 30€ na deň

MOŽNOSŤ NÁJSŤ SI VLASTÉ UBYTOVANIE PO PRÍCHODE!

Požiadavky na zamestnanca:

- Nemecký jazyk výhodou, ale nie podmienkou.
- Vodičský preukaz - jeden z partie
- Auto podmienka- - jeden z partie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Zabezpečovanie montáže, demontáže, vykonávanie špeciálnych, náročných, montážnych
a zosilovacích prác na konštrukciách.
- Zhotovovanie, montáž a osadzovanie konštrukcií, mostov, točien, presuvní, žeriavov, prechodových lávok a konzol.
- Zostavovanie dielov nosných prvkov k zváraniu.
- Zabezpečovanie údržby a opráv konštrukcií.
- Vykonávanie komplexných revízií všetkých častí oceľových konštrukcií.

Benefity:

- Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Dlhodobá stabilná práca
- Preplácané nadčasy
- Diéty
- Osobný prístup
- Profesionálny rast
- Pracovné a ochranné pomôcky

Doplňujúce informácie:

Prosím kontaktujte Nás pre viac informácií:

Monika Schwarzová
00421 948 905 430
info@vmrecruitment.com