Operátor v práčovni - Holandsko, Schiphol - od 13.27 € p/h Brutto

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Holandsko
Plat : 13.27 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Ponúkaná pozícia:
Pomocné práce v práčovni

Miesto práce:
Nederhorst den Berg/ Schiphol , Holandsko

Mzda:
13.27 € Brutto n/h

Príplatky:
14.93 € Nad 36 hodín týždenne +12,5% extra
16.59 € Nad 40 hodín týždenne + 25% extra
19.90 € Sobota +50%

Za každý odpracovaný deň bonus 11.00 €
11€ bonus/ denne za cestovanie pre zamestnancov ubytovaných v Hussein a Nijmegen
5 € bonus/ denne za cestovanie pre zamestnancov ubytovaných v Meerkerk

Pracovné zmeny:
7.00 -16.00/ 17.00

Náplň práce:
- Rozdelenie prádla, pracovanie so strojmi, žehličkami

Požiadavky na zamestnanca:
- Anglický jazyk A2-B1
- Vodičský preukaz výhodou.

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Barbora Ziaťková
00421 914151589
info@vmrecruitment.com

Nájdete Nás-