Elektrikár - Nemecko - TPP - Aj bez jazyka - Od 17.50 € Netto /Hodina

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko
Plat : 3800 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : + 160 hodín/ mesačne

Naša firma aktívne spolupracuje s viacerými zamestnávateľmi.
Ak si hľadáte prácu ako elektrikár na TPP bez znalosti jazyka, prosím kontaktujte nás.

Nástup možný ihneď alebo podľa dohody.

Elektrikár, pomocný elektrikár na trvalý pracovný pomer, nemecká zmluva.
Možnosť aj turnusovej práce 3+1.

Miesto práce: Nemecko (viac lokalít)

Mesačná mzda:
Od 2800 € v čistom mesačne
alebo od 17.50 € v čistom na hodinu vrátane diét

+Poobedný príplatok
+Nočný príplatok
*možnosť týždenných záloh*

Firemné ubytovanie:
Samostatná izba/ spoločná izba-2 na izbe
Ubytovanie od 20 do 30€ na deň

MOŽNOSŤ NÁJSŤ SI VLASTÉ UBYTOVANIE PO PRÍCHODE!

Požiadavky na zamestnanca:

- Nemecký jazyk výhodou, ale nie podmienkou.
- Vodičský preukaz - jeden z partie
- Auto podmienka- - jeden z partie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti.
- Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.
- Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach.
- Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov.
- Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.

Benefity:

- Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Dlhodobá stabilná práca
- Preplácané nadčasy
- Diéty
- Osobný prístup
- Profesionálny rast
- Pracovné a ochranné pomôcky

Doplňujúce informácie:

Prosím kontaktujte Nás pre viac informácií:

Monika Schwarzová
00421 948 905 430
monika@vmrecruitment.com