NEMECKO: Skladníci do skladu s autodielmi

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko / Kolín
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Nemecká pracovná agentúra hľadá prostredníctvom zástupcu na Slovensku skladníkov do nemeckého skladu s autodielmi.

NÁPLŇ PRÁCE:
- naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru,
- práca so skenerom.

POŽIADAVKY:
- zmysel pre detailnú prácu,
- ovládanie nemeckého, poľského alebo ruského jazyka je výhodou,
- vítané sú pracovné skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pracovnej pozícií,
- platný vodičský preukaz skupiny B. (nie je podmienkou)
- vlastné osobné auto je výhodou, nie podmienkou.
- zamestnávateľ vyžaduje pred nástupom potvrdenie o bezúhonnosti.

PODROBNÉ INFORMÁCIE:
- Miesto výkonu práce: Kolín - Nemecko.
- Pracovný pomer: trvalý pracovný pomer.
- Dátum nástupu: priebežne
- Mzda: € 13,20/brutto/hodina.
- Mzda je poukazovaná na bankový účet.
- Pracovný čas: flexibilná pracovná doba.
- K dispozícii je slovensky alebo poľsky hovoriaci koordinátor.
- Ubytovanie: je zaistené. Firma hradí časť nákladov na ubytovanie.
Zamestnanec dopláca € 250,00/mesačne.
- Doprava do práce je vlastným autom, peši alebo firemnými autami.
Za používanie vlastného vozidla na pracovné účely je príplatok € 150,00/mesačne.
- Pracovná zmluva (v nemeckom / slovenskom jazyku) je uzatvorená a podpísaná pred vycestovaním.

V prípade záujmu o prácu v sklade s autodielmi nás môžete kontaktovať prostredníctvom SMS / WhatsApp na telefónnom čísle +421 949 245 340 v tvare:

Meno a priezvisko – aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať – Auto Áno/Nie

alebo

pošlite Vaše kontaktné údaje email-om na: info@gottstarf.sk v tvare:
Meno a priezvisko - aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať – Auto Áno/Nie