Automechanik - Rakúsko- od 2700 € v čistom, mesačne + diéty

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Rakúsko
Plat : 3700 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40 týždenne

Informácie o ponuke:

VM Recruitment vám ponuka novú pracovnú pozíciu v Rakúsku.
Práca na trvalý pracovný pomer.
Nástup možný ihneď alebo podľa dohody.

Pracovná pozícia: Automechanik vozidiel, nákladných vozidiel a autobusov

Miesto práce: Rakúsko, rôzne lokality

Mzda: Od 2600 € netto/mesačne
- diéty 26.40 €/ pracovný deň
- Plat podľa znalosti kandidáta a praxe, možnosť navýšenia po skúšobnej dobe

Požiadavky na zamestnanca:

- Odborné vyučenie ako automechanik
- Odborná prax ako automechanik minimálne rok
- Ochota pracovať na smeny
- Nemecký jazyk minimálne A2
- Vodičský preukaz výhodou
- Auto výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Servisovanie a oprava motorových vozidiel.
- Diagnostikovanie porúch na motorových vozidlách.
- Vykonávanie manuálnej údržby a servisu.
- Zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov.
- Spolupráca s prijímacími technikmi a inými mechanikmi.
- Vykonávanie záručných, pozáručných a generálnych opráv na motorových vozidlách.
- Využívanie dostupných diagnostických a meracích zariadení na čo najrýchlejšie detekovanie a odstraňovanie vzniknutých závad.

Benefity:

- Rakúska pracovná zmluva na
dobu neurčitú
- Dlhodobá stabilná práca
- Preplácané nadčasy
- Diéty
- Zabezpečenie firemného auta
- Osobný prístup
- Profesionálny rast
- Pracovné a ochranné pomôcky

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Monika Schwarzová
Mobile SVK: 00421 (0) 948 905 430
Email: info@vmrecruitment.com