Montážnik Solárnych/Fotovoltaických panelov- Holandsko

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Holandsko, Harderwijk
Plat : 3000 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8 - 9 Hodinové zmeny

Spoločnosť špecializujúca sa na fotovoltaické panely a súvisiace elektrické inštalácie hľadá montérov
solárnych/fotovoltaických panelov.

Mzda:
- od €2200 mesačne v čistom na pracovnú zmluvu (160hodín)
- Uvedená suma je po všetkých zrážkach, už po odrátaní daní, zdravotného
poistenia
- závislé od pracovnej pozície/ praxi, možnosť navýšenia

- Zadarmo ubytovanie a cesta do práce
- Mzda je vyplácaná týždenne na Váš účet
- Možnosť nadčasov

Požiadavky na zamestnanca:

- Prax s prácou na solárnych panelov
- Základná znalosť angličtiny
- Vodičský preukaz skupiny B je výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Montáž solárnych panelov na rodinné domy (so zohľadnením tvaru strechy)
- Inštalácia solárnych panelov a kabeláže
- Pripojenie solárnych panelov

Benefity:

- Dlhodbá a stabilná práca
- Komplexné školenie v našom modernom centre
- Pracovná zmluva uzavretá podľa holandských predpisov
- Ubytovanie v súlade s certifikátom SNF, jednolôžkové izby (125e týždenne)
- Pomoc pri organizovaní dopravy do Holandska.
- Kompletné poistenie počas pobytu

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Barbora Ziaťková 00421 914151589
Barbora@vmrecruitment.com

Nájdete Nás-