Nemecko, Sömmerda -Operátor v Automobilke- Od €13.00 Do €19.50 - Bez Jazyka

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko, Sömmerda
Plat : 13.00 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : Pondelok -Piatok 8 hodinové zmeny, Sobota/Nedeľa 12 hodinové zmeny

Informácie o ponuke:

Ponúkaná pozícia:
Skladník/ Operátor v automobilke (bez znalosti jazyka)

Miesto práce:
Nemecko, Sömmerda

Mzda:
od €13.00 do €19.50 Brutto (1550-1900 V čistom/mesačne)

Príplatky:
€16.25 Nočná zmena (+25%)
€19.50 Nedeľa (+50%)
Sviatok +100%

Výplata:
Mesačne s možnosťou záloh

Pracovné zmeny:
Pondelok -Piatok 8 hodinové zmeny, Sobota/Nedeľa 12 hodinové zmeny

Ubytovanie:
- Býva sa v 2-3 izbovom byte po 2 na izbe za 250 € osoba /mesiac/
- Byt je kompletne zariadený + wifi + parkovisko v cene
- Stravu si zabezpečuje každý sám ľubovoľne alebo možnosť stravy vo
firemnej kantíne cena sa pohybuje do 4,50 € obed

Doprava do práce:
-Do prace sa dochádza +-30 km s ubytovania, podľa dostupného ubytovania

Požiadavky na zamestnanca:

- čistý register trestov
- bez znalosti cudzích jazykov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Práca zahŕňa obsluha linky, kde sa kontroluje kvalita výrobkov
- Manipulácia s výrobkami, balenie malých súčiastok
- Obsluha strojov

Benefity:

- Práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- Overený nemecký zamestnávateľ
- Slovenský Koordinátor /zamestnávateľ na pracovisku
- 27-30 dní platenej dovolenky /ročne
- Zamestnanecké zľavy
- Uniformu poskytuje zamestnávateľ za zvýhodnené ceny
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Poskytujeme asistenciu pri vybavovaní Nemeckého bankového účtu
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka
- Cestuje sa v skupinách
- Možnosť nadčasov
- Asistencia zo zakúpením autobusu a s dopravou v Nemecku
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovných ponúk, alebo prípade záujmu Nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Martina Zámečníková 00421 911 784430
Monika Schwarzová 00421 948 905430
info@vmrecruitment.com

Nájdete Nás-