Praca pre Zvaracov Mig Mag 135 s okamzitym nastupom do Svajciarska.

Lokalita : Svajciarsko
Plat : 35 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 5 dni v tyzdni

Hladame zvaracov Co2 s okamzitym nastupom do Svajciarska.Jedna sa o zvaranie halovych ocelovych konstrukcii podla poziadaviek.Certifikat 135 . Jedna sa o dlhodobu pracu. Ubytovanie je zabezpecene a strhava sa z vyplaty. Pracuje sa na Svajciarsku pracovnu zmluvu. Praca je pre jednotlivcov s autom alebo pre pary s autom . Blizsie infromacie na telefone
00421 918 535 705
Plat je 35 CHF na hodinu za 168 hodin to je 5880 Frankov v hrubom. Je tu moznost pracovat nadcasy.Po zaslani zivotopisu a certifikatu Vas budeme sami kontaktovat
Dakujem
Nas email je knowenger@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca:

Auto , flexibilnost , samostatnost a jayzk neni treba ale je vyhodou ked sa zvarac vie samostatne dohovorit v praci.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Zvaranie konstrukcii podla zadania vecsinou sa jedna o halove konstrukcie.

Základné informácie o ponuke

Plat
35 €
Kontakt
Miroslav
swissstaffingagency@gmail.com
Telefón
00421918 535 705
Webstránka
Krajina
Švajčiarsko
Kraj
Kategória
Zvárač
Pridané
07. 04. 2024