Elektromontér vo Švajčiarsku – Rümlang a i.

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 5000 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 168 hod / mesiac

Informácie o ponuke:

- mzda 32 CHF/hod brutto + 16 CHF / deň netto príplatok
- ubytovanie si hradi zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- DLHODOBÁ práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva so švajčiarskym zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca:

- PODMIENKA - požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
- ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektromontér
- prax v obore
- vlastné auto
- samostatná práca
- komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Vykonávanie montážnych a údržbárskych prác elektrických zariadení, vedení nízkeho, vysokého a veľmi vysokého napätia, elektrického osvetlenia a pod.
- Diagnostikovanie porúch a vyhodnocovanie diagnostických meraní.
- Vykonávanie funkčných skúšok zariadení po preventívnej údržbe alebo oprave.
- Vykonávanie preventívnej údržby pridelených zariadení.
- Zhotovovanie správy z opravy a údržby v papierovej podobe.

Doplňujúce informácie:

Oslovila Vás naša ponuka?
Zašlite nám Vašu žiadosť e-mailom : praca@silverhand.sk
Telefón: +421 948 404 470
Registrujte sa ešte dnes na našich webových stránkach: www.silverhand.sk