FINANCIAL CONTROLLER

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Kalkulace, analýzy, ceníky, kalkulační systém ve výrobní společnsoti Vám není cizí?
Hovoříte plynule anglicky, máte vystudovanou vysokou školu ekonomického zaměření a máte na podobné pozici již pár let praxe?
Pak hledáme právě Vás!

Hledáme zkušeného Production contollera pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost.

Požiadavky na zamestnanca:

* VŠ - ekonomický obor
* 2 – 3 roky na podobné pozici ve výrobní společnosti
* Znalost AJ na úrovni B2
* Znalost MS office na vysoké uživatelské úrovni, zejména MS Excel
* Znalost MS Dynamics výhodou
* Znalost oceňování výroby a základní základní znalost účetních principů

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* Příprava kalkulací (prodejních, nákladových), transfer pricing, spolupráce s odděleními v rámci procesu cenotvorby
* Zpracování pravidelných analýz, aktualizace ceníků
* Spolupráce na interních auditech
* Podílení se na rozvoji interních systémů - údržba a nastavení kalkulačního systému v AX2009 a NPS
* Klíčový a hlavní uživatel controllingu AX2009
* Podpora reportingu (příprava podkladů), investiční controlling (kalkulace návratnosti, podklady pro vlastníky jednotlivých CAPEX projektů)
* Nastavování a dodržování pravidel 5S ve všech oblastech souvisejících s výkonem funkce

Benefity:

* 13. mzda (roční bonus podle toho, jak se firmě daří)
* HPP na dobu neurčitou
* Týden dovolené navíc
* Docházkový bonus (1000,- i pro THP - bez nemoci, OČR apod.)
* Příspěvky na sport, kulturu
* Vzdělávání
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Závodní stravování (výběr 7 druhů jídel)
* Kurzy angličtiny (v pracovní době)
* Akce pro zaměstnance - dětský den, den otevřených dveří, den rozamnitosti, help day

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Bc. Markéta Foglová
prace@acjobs.cz
Telefón
00420775474383
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Jihomoravský kraj
Mesto
Kategória
Finance a ekonomika
Pridané
23. 03. 2020
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.