Vodič autobusu NEMECKO - 30 voľných pracovných miest

Lokalita : • Okres Erlangen pri Norimbergu • Würzburg a okres Würzburg • Coburg (severné Bavorsko) • 63739 Aschaffenburg / Bavorsko • Rosenheim pri Mníchove • Okres 69115 Heidelberg
Plat : 3000 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 3-smenný

Pre nášho dlhoročného nemeckého partnera hľadáme 30 - tich vodičov autobusu pre verejnú dopravu

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie

Dĺžka praxe
aspoň 6 mesiacov

Certifikáty
Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
Skupina D
Podskupina D1

Všeobecné spôsobilosti:
fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
nemecký - elementárna: A2-B1

Ďalšie požiadavky:
- Požaduje sa vodičský preukaz triedy D, karta vodiča, moduly / kód 95
- Zodpovednosť
- Koncentrovanosť
- Flexibilný a nadčasovo pripravený
- Presnosť a precíznosť

Osobnostné predpoklady
dominantnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Prepravovanie osôb v rámci mestskej, prímestskej a osobitnej dopravy.
- Zastavovanie autobusu na zastávkach v súlade s platným cestovným poriadkom a na znamenie.
- Otváranie a zatváranie dverí pri nastupovaní a vystupovaní cestujúcich do/z autobusu.
- Obsluhovanie elektronickej pokladne a vydávanie cestovných lístkov cestujúcim.
- Obsluhovanie klimatizácie, kúrenia a osvetlenia v autobuse.
- Dobíjanie čipových kariet kreditom (okrem mestskej a osobitnej dopravy).
- Inkasovanie hotovosti a jej vydávanie cestujúcim.
- Ukladanie nad rozmernej batožiny do batožinového priestoru autobusu (okrem mestskej dopravy).
- Udržiavanie čistoty a poriadku v autobuse.

Benefity:

Zvýšenie hodinovej mzdy brutto:

Po 6 týždňoch 11,95 ?/hod.
Po 3 mesiacoch 12,40 ?/hod
Po 5 mesiacoch 12,75 ?/hod
Po 7 mesiacoch 13,20 ?/hod
Po 9 mesiacoch 13,66 ?/hod
Po 12 mesiacoch 14,09 ?/hod

- mzda je vyplácaná MESAČNE na účet
- Nástupný plat 2250 ? v čistom mínus jednolôžková izba s možnosťou varenia cca 400-500 eur podľa dostupnosti
- Záloha je možná ? môžete si požiadať už po odpracovanom 1. týždni
- Hodinová mzda brutto od 11,72 ?
+ Diéty 20 ? netto za deň
+ 500 ? netto mesačne na cestovné pri odpracovaní 20 pracovných dní

Doplňujúce informácie:

Pracovný čas:
- 7,5 hod. alebo 11,5 hod. denne ak sú nadčasy povolené,
- Mesačne min. od 160 hod.
- Nadčasy sú možné, noc, dovolenka a nedeľný príplatok - platí sa min. 25%
- Vianočné a prázdninové peniaze
- Nezávislá a zodpovedná práca

Ubytovanie
- cca 400 € mesačne ( sťahované z výplaty )
- zabezpečené zamestnávateľom, pre potreby ubytovania ( hotel, pension)
- jednolôžková izba s Wi-Fi

Zdravotné poistenie
- zdravotné poistenie je preplácané zamestnávateľom

Doprava
- Vozidlo je potrebné

Nemecký jazyk je potrebný min. A2 - B1

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, je potrebné nám zaslať svoj štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v nemeckom alebo v slovenskom jazyku na emailovú adresu: info@pracaveu.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
3000 €
Kontakt
TIME Personnel Agency s.r.o
info@prepravaosob-timexpress.sk
Telefón
+421950187781
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Vodič
Pridané
09. 11. 2021