MANAŽER VÝROBY S ANGLIČTINOU

Lokalita :
Plat : 100.000,- Kč - 120.000,- Kč
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Máte zkušenosti s vedením celé výroby či výrobního závodu a hovoříte anglicky? Máte prokazatelné zkušenosti ze strojírenských společností a jste technicky zdatný? Jste otevřen změnám a hledáte nové prostředí, kde tyto zkušenosti a dovednosti uplatníte? Je pro Vás Kladensko dostupnou lokalitou?
Pak neváhejte a staňte se novým vedoucím mezinárodní strojírenské společnosti!

MANAŽER VÝROBY S ANGLIČTINOU (100 - 120.000 Kč)

Požiadavky na zamestnanca:

* SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
* Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Zkušenosti z výrobních/strojírenských společností
* Zkušenosti z prostředí obrobny - vítány
* Pokročilou znalost MS Office
* ŘP sk. B - aktivní řidič

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* Vedení výroby společnosti (cca 100 lidí)
* Tvorba strategických plánů, stanovení cílů a kontrola jejich dodržování
* Optimalizace výroby a minimalizace nákladů
* Zvyšování výrobní kapacity při minimalizaci nákladů
* Standardizace výrobních procesů, tvorba plánů
* Komunikace s centrálou v zahraničí, občasné služební cesty

Benefity:

* 5 týdnů dovolené
* Služební automobil k soukromým účelům
* Zázemí stabilní a prosperující společnosti
* Příspěvek na stravování
* Místo výkonu: Kladensko

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
100.000,- Kč - 120.000,- Kč
Kontakt
Ing. Nikola Jiříková
engineeringpraha@acjobs.cz
Telefón
00420775787070
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Středočeský kraj, Praha
Mesto
Kategória
Management
Pridané
11. 09. 2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.