VEDOUCÍ VÝROBY S AJ

Lokalita :
Plat : 100.000,- Kč - 120.000,- Kč
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Je pro Vás výroba prostředím, kde se cítíte dobře? Orientujete se v technických výkresech a máte zkušenosti s vedením lidí? Ovládáte nástroje štíhlé výroby a máte zkušenosti s koordinací jednotlivých výrobních úseků? Hledáte-li změnu pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Prosperující výrobní společnost hledá nového vedoucího na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY S AJ (100-120.000 Kč)

Požiadavky na zamestnanca:

* SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Prokazatelné zkušenosti z oddělení výroby
* Prokazatelné zkušenosti z podobné pozice
* Orientaci ve výkresové dokumentaci
* Znalost principů štíhlé výroby a dalších standardů
* Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Vedení výroby (oddělení montáže, svařování, obrobny a údržby)
* Vedení a koordinace lidí ve výrobě (cca 100 lidí)
* Zodpovědnost za svěřené úseky výroby
* Optimalizace výroby, dodržování plánů výroby
* Zodpovědnost za dodržování stanovených technologických procesů
* Tvorba nových výrobních plánů a strategií

Benefity:

* 5 týdnů dovolené
* Služební automobil k soukromým účelům
* Příspěvek na stravování
* Mobilní telefon, služební notebook
* Místo výkonu: okolí Kladna

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
100.000,- Kč - 120.000,- Kč
Kontakt
Ing. Nikola Jiříková
engineeringpraha@acjobs.cz
Telefón
00420775787070
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Středočeský kraj, Praha
Mesto
Kategória
Management
Pridané
11. 09. 2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.