SPECIALISTA OBALOVÉHO MATERIÁLU v LOGISTICE

Lokalita :
Plat : 33.000,- Kč - 40.000,- Kč
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Máte předchozí praxi ve štíhlé výrobě a orientujete se v logistickém procesu? Pohybujete se v oblasti sériových obalů? Jste komunikativní a zvládáte základy angličtiny nebo němčiny?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost se silným zázemím hledá posilu na pozici:

SPECIALISTA OBALOVÉHO MATERIÁLU v LOGISTICE (33-40.000 Kč)

Požiadavky na zamestnanca:

* SŠ vzdělání s maturitou
* anglický nebo německý jazyk na mírně pokročilé úrovni
* pokročilou znalost MS Excel
* předchozí praxi z výroby (automotive výhodou)
* předchozí zkušenost s výrobním systémem (SAP velkou výhodou)
* orientaci v logistickém procesu
* dobré prezentační a organizační schopnosti
* řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* zpracování a navrhování jednotlivých balení
* vytváření a aktualizace podkladů k balícím předpisům
* tvorba norem za oblast balení
* zadávání dat do systému SAP
* pravidelné inventury obalů
* evidence obalových kont a jejich správa v zákaznických systémech
* validace sériových obalů
* optimalizace v rámci logistického procesu

Benefity:

* 13. a 14. mzdu
* 5 týdnů dovolené
* práci ve stabilní mezinárodní společnosti
* příspěvky na volný čas, sport a stravování
* pružnou pracovní dobu
* nástup: IHNED (případně dle dohody)
* místo výkonu práce: okr. Nymburk, Kolín

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
33.000,- Kč - 40.000,- Kč
Kontakt
Bc. Kamila Javůrková
salespraha@acjobs.cz
Telefón
00420777498773
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Středočeský kraj
Mesto
Kategória
Prodej a obchod
Pridané
11. 09. 2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.