ELEKTRIKÁR s DSB certifikátom - NÓRSKO

Lokalita : Nórsko
Plat : 25 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 180-200 hod. mesačne

Pre nášho nórskeho partnera hľadáme šikovných elektrikárov na prácu v lodenici.

PLAT: 236 - 257 NOK / hod. brutto v závislosti od skúseností.

Práca je minimálne na 3 mesiace s možnosťou predĺženia pracovného kontraktu.

Požiadavky na zamestnanca:

Potrebné je mať DSB-certifikát a aspoň lepšie základy anglického jazyka.

Vhodné je mať skúsenosti s prácou elektrikára v lodenici, na lodiach či na pobreží..

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Jedná sa o elektro-inštalácie na lodiach.

Práca je minimálne na 3 mesiace s možnosťou predĺženia pracovného kontraktu na dobu neurčitú.

Benefity:

Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu nám prośim zašlite Váš životopis s kópiou DSB-certifikátu na náš email : info@mobilepersonnel.eu

Tel. : +421 903 199 901

Základné informácie o ponuke

Plat
25 €
Kontakt
Mobile Personnel
info@mobilepersonnel.eu
Telefón
0903199901
Webstránka
www.mobilepersonnel.eu
Krajina
Nórsko
Kraj
Kategória
Elektrotechnický priemysel
Pridané
25. 11. 2019