JEDNODUCHÁ PRÁCA S KVETMI- HOLANDSKO

Lokalita : Ter Aar (cca 40 km južne od Amsterdamu)
Plat : 9,82 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : Pracuje sa priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníčky, ktoré majú pozitívny vzťah ku kvetom.
Ide o ľahko tvarovateľné ťahavé črepníkové kvety (Stephanotis), ktoré rastú do výšky cca 2,5 metra a náplňou práce je dekoračná úprava (ťahavý kvet sa tvaruje - omotáva o dekoračnú podporu napr. do tvaru kruhu, štvorca a pod. a takto vytvarovaný je potom určený k predaju)
Ide o jednoduchú prácu. Pracuje sa v skleníku alebo v interiéri. Možnosť umiestniť kamarátky. Pracujete na holandskú pracovnú zmluvu. Nepotrebujete žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.
Termín nástupu do práce: IHNEĎ.

Požiadavky na zamestnanca:

- zakladná znalosť anglického alebo poľského jazyka
- možnosť pracovať dlhodobo
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- vodičský preukaz sk. B (aspoň jedna pracovníčka z dvojice)
- pracovná pozícia len pre ženy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplňou práce je dekoračná úprava (ťahavý kvet sa tvaruje - omotáva o dekoračnú podporu napr. do tvaru kruhu, štvorca a pod. a takto vytvarovaný je potom určený k predaju)
Ide o jednoduchú prácu. Pracuje sa v skleníku alebo v interiéri.

Benefity:

-práca na holandskú pracovnú zmluvu
-dlhodobá pracovná pozícia
-nie sú potrebné predchádzajúce pracovné skúsensti

Doplňujúce informácie:

Ubytovanie:

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je 99 EUR týždenne a je strhávaný zo mzdy pracovníka.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie ani žiadne depozity. Na ubytovaní máte k dispozícii kuchynku na varenie.

Strava:

Zabezpečujete si sami. Na ubytovaní je k dispozícii plne vybavená kuchynka).

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníčky:

18 - 20 rokov:
8,95 Eur brutto/hodina + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

21 rokov a viac
9,82 Eur brutto/hodina + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.

Základné informácie o ponuke

Plat
9,82 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
+421 910 333 199, +421 917 721 626
Webstránka
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
24. 01. 2020