Pokrývač šikmých a rovných striech - ŠVAJČIARSKO

Lokalita : Švajčiarsko
Plat : 4800 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 180-200 hod. mesačne

Pre nášho švajčiarskeho partnera hľadáme skúsených pokrývačov šikmých i rovných striech do viacerých lokalít na území Švajčiarska.

Potrebné je ovládať nemecký jazyk minimálne na mierne pokročilej úrovni.

Plat: od 30-32 CHF/hod.brutto + diéty na pracovný deň od 15 CHF netto

Nástup možný ihneď.

Výhodou je mať k dispozícií vlastné auto na vycestovanie.

Požiadavky na zamestnanca:

-mať prax s danou prácou min. 2 roky
-mať znalosť nemeckého jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Práca ako pokrývač/ klampiar na novostavbách ako aj renovačné práce na už existujúcich budovách.
Práca zo strešnou krytinou s krycími materiálmi, pokrývanie vonkajších stien a hustých povrchov na strechách a budovách.
Vykonávanie stavebných opatrení, nainštalovanie strešných okien a žľabov.

Benefity:

- dobré platové ohodnotenie
- zabezpečené ubytovanie
- asistencia pri vycestovaní a počas
práce

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na náš email : info@mobilepersonnel.eu

Základné informácie o ponuke

Plat
4800 €
Kontakt
Mobile Personnel
info@mobilepersonnel.eu
Telefón
0903199901
Webstránka
www.mobilepersonnel.eu
Krajina
Švajčiarsko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
30. 05. 2022