VÝROBA SÚČIASTOK DO ÁUT A LIETADIEL - NEMECKO. BEZ POPLATKOV AGENTÚRE. UBYTOVANIE A CESTOVANIE ZDARMA.

Lokalita : Ulm - západne od mesta Mníchov.
Plat : 10 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40-50 h týždenne

Informácie o ponuke:

Náplň práce::
Hľadáme šikových mužov, ktorí budú pracovať v Nemecku v mestečku Ulm.

Pracuje sa vo výrobných halách, kde sa vyrábajú a skladajú drobné súčiastky pre automobilový a letecký priemysel. Na pracovisku je veľa Slovákov.

Jedná sa o prácu na turnusy. 6 týždňov sa pracuje, 2 týždne voľno.Pracujete na Slovenskú pracovnú zmluvu.

Nástup do práce / termíny::
Ihneď/dohodou

Mzda:
10 Eur v čistom za odpracovanú hodinu. Cca 1800 Eur v čistom za mesiac.

Pracuje sa 8 - 10 hodín denne.

Ubytovanie a cestovanie do práce ZDARMA.

Cestovanie zo Slovenska do Nemecka ZDARMA.

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť nemeckého jazyka B2 (komunikatívna znalosť)

Benefity:

Bez poplatkov agentúre

Pokiaľ máte záujem o pracovnú pozíciu, zašlite životopis v nemeckom a slovenskom jazyku na email: info@europersonnel.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
10 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0910 333 199
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Automobilový priemysel
Pridané
22. 07. 2019