BALENIE MASA - HOLANDSKO

Lokalita : Helmond, Boxtel, Scherpenzeel - rôzne lokality v Holandsku
Plat : 1800 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Pracuje sa priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov. Hľadáme flexibilných mužov a ženy ktorí budú vykonávať pomocné práce na baliacej linke
v mäsozávode v Holandsku.

Náplňou práce je kontrola výrobkov, balenie, etiketovanie, triedenie, príprava tovaru na expedíciu a pod. Taktiež pracovník musí byť ochotný naučiť sa pracovať s nožom.
Momentálne nevieme zorganizovať cestovanie do Holandska, preto ponúkaná práca sa vzťahuje na kandidátov, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku alebo si vedia sami zabezpečiť dopravu do Holandska. Vieme Vám zabezpečiť pracovnú zmluvu a dokumenty od Holandského zamestnávateľa, ktoré by mali postačovať na prechod cez hranice.

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci do 21 rokov:
8,49 Eur brutto/hod. + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

21 rokov a viac
10,68 Eur brutto/hod.+ príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

+ dodatočný príplatok 1,19 Eur/hodinu skoro na všetkých oddeleniach vo fabrike.

Na poobedných zmenách príplatky.
Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet. Prvá výplata je v treťom týždni a potom pravidelne každý týždeň. Výplata je vyplácaná pravidelne a bez akéhokoľvek meškania. Môžete mať slovenský účet.

Požiadavky na zamestnanca:

- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 6 mesiacov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis + fotografiu na email: info@europersonnel.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
1800 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0910333199
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
16. 04. 2020