BALENIE MASA - HOLANDSKO

Lokalita : Scherpenzeel (východne od mesta Utrecht) - Holandsko
Plat : 1700 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Pracuje sa priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov a pracovníčiek v Holandsku. Hľadáme flexibilných mužov a ženy, (aj páry) ktorí budú vykonávať pomocné práce na baliacej linke v mäsozávode v Holandsku.

Náplňou práce je balenie, etiketovanie, čistenie, dochucovanie,kontrola výrobkov, triedenie a pod.
Nepotrebujete žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku. Na pracovisku pracujú ženy a muži zo Slovenska. Mladý kolektív. Zamestnávateľ akceptuje aj kamarátov, kamarátky a páry.

Do Holandska môžete cestovať s platným občianskym preukazom, ktorý nesmie byť poškodený.

Na úspešné umiestnenie je nutné doložiť čistý výpis z registra trestov nie starší ako 6 mesiacov.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci do 20 rokov:
7,26 Eur brutto/hod. + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

21 rokov:
8,81 Eur brutto/hod.+ príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

Pracovníci od 22 rokov a viac:
10,36 Eur brutto/hodina + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

Požiadavky na zamestnanca:

- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 6 mesiacov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplňou práce je balenie, etiketovanie, čistenie, dochucovanie,kontrola výrobkov, triedenie a pod

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom alebo v slovenskom jazyku + fotografiu na email: info@europersonnel.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
1700 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
0910333199
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
26. 07. 2019