Pracovník/-čka v textilnej výrobe

Lokalita : D-07937 Zeulenroda-Triebes /Durínsko
Plat : 9,66 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 40hod/týžden - 3 zmenná prevádzka

V mene nášho medzinárodního zákazníka pôsobiaceho v oblasti výroby zdravotníckych potrieb, hľadáme pracovníkov na pozície: kvalifikovaný textílny pracovník/-čka - pletiar/-ka, šič/-ka, alebo odevný špecialista/-tka, taktiež pomocné práce v danej oblasti.

Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou popredného výrobcu zdravotníckych potrieb, obväzov, zdravotníckych ortéz, lekárskch konpresnych pančúch a ortopedickych vložiek, ktoré sú vyvážané do celého sveta.

Požiadavky na zamestnanca:

•Vzdelanie z oblasti textilneho priremyslu ako šič/-ka, pretiar/-ka, odevny špecialista/-tka alebo príbuzného zamerania
•Predchádzajúca skúsenosť z textilnej výroby je žiadúca
•Znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni - slovom aj písmom – B1/B2
•Precíznosť, prstová zručnosť, dobrý zrak a schopnosť koncentrovať sa
•Vyžaduje sa dobrý zdravoný stav
•Pracovitosť, zodpovednosť, a bezúhonnosť
•Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav
•Práca na 3 smeny – 40 Hod./týždenne
•Vodičský preukaz a vlastné motorové vozidlo nutnosťou!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

•Výroba, zdravotníckych pomôcok ako sú obväzy, ortézy a kompresné pančuchy
•Vyhotovovanie kusov podľa štandartnych pracovných postupov
•Obsluha pletiacich, šijacích a priemyselnych strojov
•Vkladanie častí, vyberanie hotových výrobkov, kontrola výsledného produktu
•Kontrola a zabezpečenie hladkého výrobného procesu

Benefity:

?Pracovná zmluva podľa nemeckého pracovného práva na dobu neurčitú
?Možnosť dlouhodobého pracovního pomeru v stabilnej Nemeckej spoločnosti
?Počiatočný plat je primeraný pracovným skúsenostiam a jazykovým schopnostiam kandidata ? od 9,66 Eur brutto/hod.+ príplatky
?Osobná asistencia a kvalifikované poradenstvo ?
?Benefitný program zamestnaneckých výhod ? Orizon PlusPunkte
?Ubytovanie neposkytujeme, ale po vzajomnej dohode, Vám radi pomôžeme pri jeho haľadaní.

Doplňujúce informácie:

Kontaktujte nás osobne:
mailom: ostthueringen@orizon.de s podrobným životopisom v nemčine, prípadne telefonicky na tel. čísle: 0049-365 214767-0, alebo nás môžete osobne navštíviť priamo v našej kancelárií v Gere / Nemecko, kde sa môžete v krátkosti dozvedieť viac o všetkých nasích pracovných ponukách.

Vaše osobné údaje používame dôverne a zodpovedne výhradne na účely zamestnania v Nemecku: "Orizon.de/datenschutzvereinbarungen“.

* Ako pracovná agentúra pre prevod zamestnancov Orizon GmbH automaticky spracováva vaše osobné údaje a posiela ich potenciálnym zamestnávateľom vo forme profilov. Odoslaním údajov súhlasíte s automatickým spracovaním týchto údajov. Po dokončení konania a najneskôr do 6 mesiacov sa Vaše údaje automaticky vymažú z celého počítačového systému spoločnosti Orizon GmbH. V prípade, že chcete byť z násho systému vymazany skôr, stači sa na nas obrátiť. Môžete nás kontaktovať e-mailom na nasledujúcich odkazoch: https://www.orizon.de/meta-navigation/rechtliche-hinweise.

Základné informácie o ponuke

Plat
9,66 €
Kontakt
Patrik Polak
p.polak@orizon.de
Telefón
+493652147670
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Textilný priemysel
Pridané
12. 12. 2019