CHYŽNÁ DO HOTELA - HOLANDSKO AMSTERDAM

Lokalita : Amsterdam
Plat : 10,83 €
Termín nástupu : Ihneď

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme chyžné, chyžných ktorí budú pracovať v 4 a 5 * hoteloch v hlavnom meste holandska Amsterdame.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov.

Pracuje sa v priemere 38 hodín týždenne. (6 dní v týždni, 6,5 hodín denne).

Prvé 3 dni každý pracovník absolvuje tréning. Počas tréningu Vám zamestnávateľ vypláca 50% z Vašej dohodnutej hodinovej mzdy.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme chyžné, chyžných ktorí budú pracovať v 4 a 5 * hoteloch v hlavnom meste holandska Amsterdame.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Požiadavky:
- znalosť anglického jazyka
- predchádzajúce pracovné skúsenosti
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
Nástup do práce / termíny::
Ihneď/dohodou

Mzda:
10,62 Eur brutto/hodina + 8% holiday money + 8% reservation money

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca. 8% holiday money sa tiež vyplácajú týždenne.

Strava:
Zabezpečujete si sami. Na ubytovaní je k dispozícii kuchynka na varenie.

Ubytovanie:
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý až z Vašej čistej mzdy v sume 99 Eur týždenne.

Pracovná doba:

Dĺžka kontraktu::
Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia. Dlhodobá pracovná pozícia.
Poistenie:
Hradené podľa holandskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky::
Náklady na cestovanie:
Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.Cena cestovného lístka vrátane batožiny je cca 120 Eur.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Požiadavky na zamestnanca:

Doplňujúce informácie:

Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk

Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky.

Základné informácie o ponuke

Plat
10,83 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0910333199, 0917721626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
24. 01. 2020