Hľadáme pracovníkov pre sklady oblečenia v UK

Lokalita : Anglicko
Plat : 8,93 €
Termín nástupu : Ihneď

Hľadáme pracovníkov pre sklady oblečenia vo Veľkej Británii, angličtina je potrebná na úrovni konverzácie.
Plat: Denná práca 7,83 libier / h, nočná zmena 8,91 £ / h, nadčasy 9,99 EUR/h
Po 12 týždňoch zvýšenie mzdy:  deň: 8,11 £ / h, nočná zmena 9,19 £ / hod, nadčasy £ 10,27 £ / h
Muži, ženy, páry vítané! Potrebný je životopis v angličtine. V prípade záujmu nás kontaktujte. Mob.: 0950 755957, 0911648855. Email:maria.vladex@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca:

Vek nad 18 r. Flexibilita, bezúhonnosť, fyzická zdatnosť.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Popis práce: Zahŕňa prijímanie tovaru do skladu, rozbalenie a vykladanie tovaru, odstraňovanie odpadu, balenie výrobkov, doplnenie zásob.

Doplňujúce informácie:

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v angličtine.

Základné informácie o ponuke

Plat
8,93 €
Kontakt
Maria
maria.vladex@gmail.com
Webstránka
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
15. 07. 2019