VOLNE MIESTA - PRACOVNÍK VO FABRIKE NA VÝROBU SMOOTHIE A NÁPOJOV

Lokalita : Holandsko - Dodewaard
Plat : 1400 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 36-40 h. týždenne, pracuje sa na smeny

Pre Holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov a pracovníčky, ktorí budú pracovať vo fabrike, kde sa vyrába smoothie a rôzne nápoje.

Keďže momentálna situácia nám neumožňuje cestovať, ponúkaná práca sa prevažne bude vzťahovať na kandidátov, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku alebo v zahraničí a hľadajú prácu. Zatiaľ sa v Holandsku pracuje bez obmedzenia (jedná sa o fabriky a sklady s potravinami, nápojmi alebo internetovým pradajom), ale nevieme Vám zaručiť aká bude situácia v Holandsku za pár týždňov/mesiacov.

Mzda:

9,54 Eur brutto/hod + príplatok 8% holiday money

Po odpracovaní 6 mesiacov sa mzda automaticky zvyšuje na 10,66 Eur brutto/ hod. a následne po odpracovaní ďalších 6 mesiacov sa mzda bude zvyšovať na 11,22 Eur brutto/ hodina.

Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.Podmienkou aby Vám bola vyplatená prvá výplata je aby ste mali vybavené Sofi číslo.
(zabezpečuje zamestnávateľ)

Pracuje sa priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť anglického jazyka zakladnej urovni
- znalost polského jazyka vyhodou

- zodpovednosť a flexibilita

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Benefity:

- práca na holandskú pracovnú zmluvy
- dlhodobá pracovná pozícia
- nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vašej mzdy v sume 91 Eur týždenne.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie. Ubytovanie je zabezpečené v holandských bungalovoch max 2ja pracovníci na izbe.

Stravu si zabezpečujete sami. Na ubytovaní je k dispozícii kuchynka na varenie.

Zamestnávateľ Vám poskytne bicykel na prepravu do práce/ miesto výkonu práce je od ubytovania vzdialené cca 5 km/, za ktorý si zamestnávateľ strhne 85 eur z Vašej prvej výplaty/bicykel si týmto odkúpite a je Vaším majetkom/.

Základné informácie o ponuke

Plat
1400 €
Kontakt
Europersonnel
jana.secanska@europersonnel.sk
0910 333 199
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
18. 03. 2020