IT Zákaznícky servis a podpora - Atény, Grécko

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Atény
Plat : 1500 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 8 hodín zmeny / 24-7 pohotovosť / nočne

Informácie o ponuke:

Pracovná pozícia: Podpora a servis pre zákazníka

Lokalita: Atény, Grécko

Plat: od €1.200 do €1.500 v hrubom za mesiac / 24/7 pohotovosť, nočná zmena a nadčas preplácané nad rámec základného platu
Zamestnávateľ hradí cestovné náklady do Grécka a prvé týždne ubytovania)

Popis práce: Service Desk Agent (call center support) poskytuje prvotriednu technickú podporu koncovým používateľom.

Požiadavky na zamestnanca:

Skúsenosti s používaním produktov balíka Microsoft Office, a web server.

Správni uchádzači musia dobre ovládať svoj rodný jazyk (Slovensky),ovládať Anglicky jazyk na úrovni B1,B2 a majú mať minimálnu skúsenosť s IT zákazníckou podporou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Service Desk Agent (call center support) poskytuje prvotriednu technickú podporu koncovým používateľom.

Benefity:

24/7 pohotovosť, nočná zmena a nadčas preplácané nad rámec základného platu.

Zamestnávateľ hradí cestovné náklady do Grécka a prvé týždne ubytovania.