PRACOVNÍK V LOSOSOVEJ FABRIKE - NÓRSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Sund commune on Sorta /juho-západne od mesta Bergen/
Plat : 19 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Pracuje sa na turnusy. 5 týždňov práca, 3 týždne voľno.

Pre Nórskeho zamestnávateľa hľadáme pracovníkov, ktorí budú pracovať vo fabrike kde sa spracovávajú ryby - lososy.
Náplňou práce bude, krájanie, čistenie, ochucovanie, porcovanie, balenie, príprava tovaru na expedíciu, triedenie, nakladanie, vykladanie a iné. Pozície sú vhodné pre uchádzačov, ktorí nemajú problém s fyzickou prácou.

Na úspešné umiestnenie je nutné doložiť čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiac

Požiadavky na zamestnanca:

- základná znalosť anglického jazyka
- možnosť cestovať do Nórska vlastným autom
- dobrý zdravotný stav
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- zodpovednosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplňou práce bude, krájanie, čistenie, ochucovanie, porcovanie, balenie, príprava tovaru na expedíciu, triedenie, nakladanie, vykladanie a iné.

Benefity:

- lukratívna mzda
- možnosť umiestniť kamarátov
- práca na turnusy

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu zašlite na email: info@europersonnel.sk

V texte emailu upresnite dátum, kedy môžete do Nórska vycestovať a či môžete cestovať vlastným autom.