Masér a fyzioterapeut v luxusnom SPA zariadení

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 1100 €
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Lokalita: Paphos, Cyprus
Pozícia: profesionálny masér, profesionálny fyzioterapeut
Plat: 600 EUR netto/mesiac - + bonus vyplatený na konci kontraktu
Nástupný termín: IHNEĎ!!!
Dĺžka pobytu: 5 mesiacov - s možnosťou predĺženia aj počas letnej sezóny a celoročne

Ubytovanie: Zdarma počas celého pobytu priamo v hoteli alebo v jeho blízkosti
Strava: Zdarma, počas celého pobytu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Liečenie a rehabilitovanie prostredníctvom telesných cvikov.
Ručné masírovanie celého tela ? najmä svalov, pokožky, kĺbov a chrbtice.
Vykonávanie rôznych druhov masáží (reflexnej, športovej alebo lymfodrenáže).
Poskytovanie poradenstva pri stanovovaní správneho spôsobu cvičenia, chôdze, sedenia, státia, držania tela a podobne.
Pomoc pri aplikácii a používaní zdravotných a masážnych zariadení.

Požiadavky na uchádzača:
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - plynulá znalosť AJ
Certifikát pre danú profesiu
Prax

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :

ALEKO agency, Masarykova 22, Prešov , mail : praca@praca-info.sk , tel.. : 0907 515265 , personálny konzultant Nemešová Anna