Pracovník vo fabrike na výrobu a spracovanie syra

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 1100 €
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Pozícia: Pomocný pracovník vo fabrike.

Lokalita: Grécko

Plat: 700 - 750 EUR netto/mesiac

Nástupný termín: ihneď!!!

Náplň práce:
Práca vo fabrike pri výrobe, spracovaní a balení rôznych druhov syra a mliečnych výrobkov.

Iné výhody:
- zabezpečené ubytovanie zamestnávateľom
- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../ .
- práca na min. 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
- pomoc so zakúpením letenky
- príjemná pracovná atmosféra

Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: Hlavný pracovný pomer, min. 6 mesiacov

Ubytovanie: Po príchode zabezpečené ubytovanie ZDARMA!!

Strava: Strava - obed - zabezpečený zamestnávateľom ZDARMA!!!

Požiadavky na zamestnanca:
Prax v závodoch a fabrikách s potravinárským zameraním - spracovanie potravín.
Prípadne prax ako kuchár/ka.
Výborný zdravotný stav!!!

Jazykové znalosti: AJ na mierne pokročilej úrovni - rozumieť pokynom zamestnávateľa
Doprava: Odporučíme najvýhodnejšie spojenie do Grécka až ma miesto výkonu práce

V prípade záujmu o túto ponuku nás kontaktujte mailom, telefonicky alebo osobne :

Pobočka Prešov - mail: praca@praca-info.sk
adresa : Aleko agency, Masarykova 22, 080 01 Prešov