Firemný právnik

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bratislava, ul. 29. augusta 1/A
Plat : 1300 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : flexibilná (8hodín)

Hľadáme právnika pre náš interný právny odbor do tímu 4 ľudí

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Právo
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• prax v oblasti finančného trhu alebo kapitálového trhu výhodou
• výborné komunikačné schopnosti a písomný prejav v slovenskom a anglickom jazyku
• samostatnosť, profesionálny a zodpovedný prístup k plneniu úloh
• záujem a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
• iniciatívny prístup k riešeniu problémov a nových výziev

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- agenda compliance, najmä monitoring, pripomienkovanie, výklad a implementácia legislatívy týkajúcej sa centrálneho depozitára, zabezpečovanie súladu činnosti centrálneho depozitára s ňou, kontrolná činnosť
- vypracovávanie právnych dokumentov, analýz, stanovísk, poskytovanie právneho poradenstva útvarom spoločnosti;
- zastupovanie spoločnosti pred súdmi, orgánmi štátnej správy, verejnej správy, orgánom dohľadu nad kapitálovým trhom a inými subjektmi,
- komunikácia s príslušnými medzinárodnými inštitúciami, vrátane prípravy právnych dokumentov;
- pripomienkovanie predpisov spoločnosti, tvorba a pripomienkovanie zmlúv a ďalších právnych dokumentov spoločnosti.

Doplňujúce informácie:

Informácie o výberovom konaní
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.8.2022
V prípade, že Vás ponuka zaujala pošlite prosím životopis e-mailom.

Centrálny depozitár si vyhradzuje právo osloviť a pozvať na osobný pohovor iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá uvedené v tejto ponuke. Výberové konanie sa uskutoční podľa vývoja pandemickej situácie osobne alebo dištančnou formou.

Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zavedenie predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu. Vaše osobné údaje budú spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a po skončení výberového konania budú všetky Vaše osobné údaje v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov zlikvidované.