Prevádzkový pracovník kaviarne

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bardejov
Plat : 700 €
Pracovná doba : Fixný pracovný čas PO - PIA od 8.00 - 17.00 h

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom a servisom motocyklov, skútrov a štvorkoliek značiek Kawasaki, Polaris, Goes, Stels a tiež predajom príslušenstva k motocyklom a vybavením pre jazdcov hľadá do novootvorenej samoobslužnej kaviarne zodpovedného pracovníka na pozíciu prevádzkový pracovník kaviarne!

Požiadavky na zamestnanca:

- Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
- Skúsenosti s vedením prevádzky
- Komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie k zákazníkom
- Stredoškolské vzdelanie v príbuznom odbore
alebo prax s obdobnou pozíciou min. 2 roky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- komplexná zodpovednosť za pridelenú samoobslužnú prevádzku
- zabezpečenie stabilného chodu prevádzky
- objednávky širokej škály produktov
- nákup prevádzkových potrieb a technického vybavenia
- zodpovednosť a zabezpečovanie personálu

Fixný pracovný čas PO - PIA od 8.00 - 17.00 h

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj nás kontaktovať! :)

Zamestnanecké výhody, benefity
- referentské služobné vozidlo

Prosíme všetkých uchádzačov aby svoje aktuálne životopisy zasielali na emailovú adresu:
z.salajova@p-r.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú však iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.