Máš obchodného ducha? Staň sa realitným maklérom.

Lokalita :
Plat : Dohodou

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme.
Hľadáme a máme záujem o ľudí, ktorí chcú dosahovať vysoké príjmy.
Vyžadujeme odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností.
Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale i nadštandardný príjem.

Požiadavky na zamestnanca:

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Spoločnosť BeMi realitná kancelária je jednou z najväčších realitných kancelárií v Nitrianskom kraji, ktorá sa postupne rozrastá po celom Slovensku. Zameriava sa na predaj a prenájom nehnuteľností, súkromných aj komerčných objektov. Poskytujeme i poradenstvo v oblasti nehnuteľností.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na kariera@realitybemi.sk
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.
Plat
: Dohodou
Mesto
: Námestovo
: vozarova@realitybemi.sk
Web
: www.realitybemi.sk