Hľadáme šikovných tesárov/betonárov/murárov do Francúzska

Lokalita : FR
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Náplň práce:
Jedná sa o tesárske práce - odlievané, monolitické stavby (školy, škôlky, hotely, admin. budovy a pod.)
Práce zahŕňajú montáž debnenia (Doka, Peri, Satecco a Ischebeck), betonáž (podkladový betón), viazanie armatúr, deky, múry, prevlaky a montáž prefabrikovaných dielcov. Predmetom práce sú aj práce vo výškach.

Nástup: ihneď

Zabezpečené a hradené zamestnávateľom : cesta SK-FR a späť, prepravovanie z miesta bývania do práce a späť, ubytovanie v rodinných domoch, pracovné oblečenie, komerčné pripoistenie

Požadujeme:
-skúsenosť v danom odbore min. 4 roky
- znalosť čítania výkresov
- autonómnosť
- dôslednosť
-flexibilita
- základné náradie ( tesárska kapsa, kliešte, kladivo, ceruzy, metre)
- francúzsky jazyk výhodou (nie podmienkou)

Viac informácií:
secretariat@cassco.eu
0918823155
Plat
: Dohodou
Mesto
: Celá SR
: job@cassco.eu
Telefón
: 0918823155
Web
: http://www.cassco-building.eu/sk/