PLC programátor v priemyselnej automatizácii

Lokalita :
Plat : Dohodou
Základná mzda : 1350 €

Spoločnost - Index Nosluš Pre nášho významného klienta hľadáme PLC programátora so skúsenosťami a ochotou cestovať. Miesto výkonu práce je Prešov, ale realizácia a implementácia zariadení je priamo u zákazníka v rámci SR, ale i v zahraničí, v rámci Európy.

Hlavnou náplňou práce bude:
-návrh riešenia daného problému v oblasti riadenia výrobných procesov
-tvorba PLC programov a tvorba vizualizácie v HM
-testovanie funkcionalít a odstraňovanie prípadných chýb
-programovanie riadiaceho softvéru podľa požiadaviek
-tvorba vizualizácie graficky a softvérovo
-tvorba databáz pre vizualizačné systémy
-parametrizovanie frekvenčných meničov
-oživovanie zariadení a ich uvádzanie do prevádzky
-diagnostika a odstraňovanie chýb
-riešenie technických problémov z hľadiska automatizácie
-zúčastňovanie sa realizácie a implementácie zariadení priamo u zákazníka
-vytváranie technickej dokumentácie v súlade s požiadavkami koncových zákazníkov
-aktívna spolupráca s projektovým a konštrukčným tímom
-sledovanie trendov a technológií v elektrotechnickom priemysle

Požiadavky na zamestnanca:

-vysokoškolské vzdelanie s elektro zameraním I. stupňa a vyššie
-odborná prax v programovaní PLC a vizualizácii - minimálne 2 roky
-znalosť SW nástrojov TIA portál, Simatic Step7, WinCC, InTouch a iných
-znalosť práce s MS Windows a Office, vrátane MS Outlook, Excel, Word
-bezúhonnosť a lojalita k zamestnávateľovi
-schopnosť čítať technickú dokumentáciu a schémy
-ochota prispôsobiť pracovné nasadenie potrebám spoločnosti
-ochota cestovať, flexibilita a samostatnosť
-VP sk. B
-znalosť AJ min. B1

Doplňujúce informácie:

-obedy len za 0,06€
-príjemný a dynamický kolektív
-možnosť odborného rastu
-flexibilná pracovná doba

Náš klient sa zaoberá výrobou priemyselných zariadení pre spoločnosti v drevospracujúcom priemysle.

ASAP

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.
Plat
: Dohodou
Mesto
: Prešov
: i.pekarova@indexnoslus.sk
Telefón
: 421902934051
Web
Spoločnosť
: INDEX NOSLUŠ s.r.o.