Skladník / expedient

Lokalita : Bratislava
Plat : 4.40 €

- Hľadáme do skladu v Bratislave prevažne skladníkov / expedientov ale aj vodičov s platným preukazom VZV.

-Sklad je studený (okolo 7 stupňov, celoročne)
- Pracuje sa od Pondelka do Piatku
- Denné a nočné zmeny (12)

Požiadavky na zamestnanca:

- skúsenosť s prácou s ručným skenerom
- práca s potravinárskymi výrobkami - potrebný potravinársky preukaz
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť,
- flexibilita

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- vychystávanie tovaru za pomoci ručného skenera - pikovanie
- príprava tovaru podľa dodacieho listu na expedíciu
- bežná práca v sklade
- manipulácia s tovarom
- práca v dvojzmennej prevádzke - ranná prevažne od 10:00 - 18:00, alebo od 6:00 do 18:00, nočná od 18:00 - 6:00. Zmeny vždy vopred naplánované.

Doplňujúce informácie:

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca na trvalý pracovný pomer
- možnosť čerpania týždenných záloh
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program
- zľavy na nákup v podnikovej predajni
- mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce podľa kolektívnej zmluvy
- stravné lístky vo výške 3,70 eur
- dochádzkový bonus
- príspevok za pracovné prostredie do výšky 60 eur
- NÁSTUPNÝ BONUS 50 eur za odpracovaný mesiac

MOŽNOSŤ BEZPLATNÉHO UBYTOVANIA.

Informácie o výberovom konaní
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov
Plat
: 4.40 €
Mesto
: Bratislava
: kandlbauer@b3stjob.sk
Telefón
: +421918700722
Web
: https://www.profesia.sk/praca/mr-job/O3679771